Jak znaleźć swoją pierwszą podatność? Darmowe szkolenie

DARMOWE SZKOLENIE ONLINE + KONKURS

Jak znaleźć swoją pierwszą podatność bez specjalistycznej wiedzy i narzędzi?

Myślisz, że wyszukiwanie dziur bezpieczeństwa w aplikacjach jest trudne? Pokaże Ci, że tak nie jest. Chcę odczarować temat testowania bezpieczeństwa w webaplikacjach. Zaraz po tym szkoleniu, sam będziesz w stanie znaleźć swoją pierwszą podatność!

Na tym szkoleniu:

√ Dowiesz się co to za podatność

√ Nauczysz się jej szukać 

√Dowiesz się jakie są warianty przedstawionej podatności

√ Poznasz jej 3 konkretne zastosowania

√ Dostaniesz wszystkie materiały (linki, kody źródłowe itp.)

√ Weźmiesz udział w losowaniu 2 książek (100 zł każda)

Poniedziałek, 13 Maja 2019, Godzina 20:00

Zapisz się na webinar „Jak znaleźć swoją pierwszą podatność bez specjalistycznej wiedzy i narzędzi?”

* indicates required


Poniedziałek, 13 Maja 2019, Godzina 20:00

Jak znaleźć swoją pierwszą podatność bez specjalistycznej wiedzy i narzędzi? ​

Myślisz, że wyszukiwanie dziur bezpieczeństwa w aplikacjach jest trudne? Pokaże Ci, że tak nie jest. Chce odczarować temat testowania bezpieczeństwa w webaplikacjach. Zaraz po tym szkoleniu, sam będziesz w stanie znaleźć swoją pierwszą podatność! ​

Maciej Kofel

Pentester, trener, autor.

Od 7 lat związany z branżą IT security.

Swoją karierę zaczynałem pracując w działach takich jak Security Monitoring czy Vulnerability Management, gdzie poznałem stronę defensywną bezpieczeństwa. Z kolei w ostatnich kilku latach działam po stronie ofensywnej przeprowadzając testy penetracyjne aplikacji webowych i infrastruktury. W roli Pentestera szlifowałem swoje umiejętności w sektorze bankowym, w consultingu, a także w Software House.

W 2018 roku rozpocząłęm także działalność jako szkoleniowiec z dziedziny, która jest mi najlepiej znana, czyli testów penetracyjnych webaplikacji. Poprzez prowadzenie szkoleń mogę realizować od zawsze tkwiącą we mnie chęć przekazywania wiedzy i pomagania innym.

Ten blog jest miejscem, w którym osoby rozpoczynające swoją drogę do bycia testerem bezpieczeństwa znajdą praktyczne artykuły ujawniające tajniki tego zawodu.

Jeżeli masz do mnie jakieś pytania lub jest coś co mogę dla Ciebie zrobić napisz na mail maciej.kofel@kursy.szkolasecurity.pl lub odezwij się na Social Media.

Copyright © 2018 WP Idea. Szkolenia napędza platforma WP Idea