Wchodzisz w Internety, co może pójść nie tak?

Wchodzisz w Internety, co może pójść nie tak?

Szkolenie Online

Zapraszamy Cię na darmowe szkolenie, gdzie odkryjemy jak działa Internet (od strony Siecii pokażemy Ci co wspólnego z Internetem ma Linux i Windows oraz SQL. To wszystko oczywiście w ujęciu Security. 26 października, godzina 20:00 Na szkoleniu dowiesz się:🎮Co się dzieje gdy wchodzisz na stronę internetową (częste pytanie na rozmowie rekrutacyjne)✨Jakie akcje dzieją się po stronie Sieci, Systemów(Linux/Windows), Aplikacji Webowej SQL’a👓 Z jakimi niebezpieczeństwami możemy się spotkać na każdej z tych „warstw”👍co warto wiedzieć by wspierać bezpieczeństwo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania aktualności i promocji oraz akceptuje warunki korzystania z serwisu.

ZAPISUJE SIĘ Loading…

Dzięki za zapisanie się na webinar więcej informacji dostaniesz mailem

[tcb-script] function ml_webform_success_4873412(){try{window.top.location.href=”https://kursy.szkolasecurity.pl/dzieki”}catch(t){window.location.href=”https://kursy.szkolasecurity.pl/dzieki”}}[/tcb-script].[tcb-script src=”https://static.mailerlite.com/js/w/webforms.min.js?v0c75f831c56857441820dcec3163967c” type=”text/javascript”][/tcb-script]

Twoi prowadzący

Marcin Zięciak

Wieloletni użytkownik systemów spod znaku pingwina i nie tylko. Swoją przygodę z administracją serwerami rozpoczął od NetBSD, nie pomijając jednak innych systemów z tej rodziny (FreeBSD i OpenBSD), choć uległ urokowi Debiana.

Życie zawodowe dzieli pomiędzy pracę zdecydowanie nie związaną z IT oraz prowadzenie własnej działalności mocno związanej z informatyką.

Pierwsze spotkania z systemem innym niż Windows miały miejsce na długo przed pojawieniem się Youtube oraz masy poradników, a zdobywanie wiedzy odbywało się poprzez żmudne RTFM.

Do dziś praktykujący użytkownik IRCa.

Nowoczesny admin z podstawami zaczerpniętymi w latach, gdy Linux był dla ogółu abstrakcją. 

Krystian Brożek

Trener z wieloletnią praktyką w zakresie nauczania technologii w obszarze IT, programista fullstack, ze szczególnym uwzględnieniem zakresu baz danych.

Specjalista, nauczyciel i partner biznesowy, który z wiedzą, umiejętnościami, pasją i zaangażowaniem wprowadza swoich słuchaczy w świat programowania. Współpracował m. in. z takimi  partnerami jak Apple, czy BZ WBK.

Ukończył studia wyższe na kierunku Informatyka, ze specjalizacją z zakresu Inżynierii systemów uzyskując stypendium naukowe. Zrealizował liczne certyfikowane szkolenia, m.in. Microsoft SQL Server i ISTQB. Jest współzałożycielem Sekcji Szkoleniowej Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej „4S”. Zarządzał działem IT oraz Marketingu i promocji w ramach organizacji Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego.

Wspiera w rozwoju kompetencji klientów indywidualnych, przedsiębiorców, organizacje publiczne. Prowadzi działalność szkoleniową w prywatnych i publicznych organizacjach edukacyjnych, aktywnie uczestniczył także w procesie kształcenia w ramach fundacji Uniwersytet Dzieci.

Jakub Majka

Inżynier sieci, pasjonata nowych technologii.

O tym, że będzie tworzyć sieci wiedział już w szkole średniej, gdzie już wtedy zrobił CCNA i podchodził do certyfikacji CCNP. Pierwsze kroki stawiał u małego operatora, gdzie tworzył sieci światłowodowe. Później był odpowiedzialny za tworzenie oraz obsługę różnej wielkości sieci biznesowych – od małych, takich jak restauracje/galerie, po duże kompleksy biznesowe.

Obecnie realizuje się jako Główny Administrator Sieci w międzynarodowej korporacji, tworząc nowoczesne sieci Data Center, sieci LAN, a także dbając na każdym kroku o ich bezpieczeństwo, i próbując zautomatyzować każde swoje zadanie.

Prywatnie ojciec dwójki małych dzieci, fan zdrowego trybu życia, oraz początkujący bloger.

Jakub Pluszok

Jeden z założycieli grupy 17 53c.

Przygodę z IT rozpoczynał grając w Sapera na Windowsie 3.1. Absolwent Politechniki Śląskiej.

Początkowo związany z branżą pogrzebową, później browarnianą i poligraficzną. Obecnie pentester.

Prelegent na licznych konferencjach – zaczynał na MTS chyba w 2008 roku (kto to jeszcze pamięta… i mówił o chmurach).

W Sapera gra nadal.

Maciej Kofel

Pentester / Założyciel SzkolaSecurity.pl / Autor i wydawca kursu TBWA / Twórca Szkoła Security Podcast

Swoją karierę zaczynał pracując w działach takich jak Security Monitoring czy Vulnerability Management, gdzie poznawał stronę defensywną bezpieczeństwa. Z kolei w ostatnich kilku latach działa po stronie ofensywnej przeprowadzając testy penetracyjne aplikacji webowych i infrastruktury. W roli Pentestera szlifował swoje umiejętności w sektorze bankowym, w consultingu, a także w Software House.

W 2018 roku rozpoczął także działalność jako szkoleniowiec z dziedziny, która jest mu najlepiej znana, czyli testów penetracyjnych webaplikacji. Poprzez prowadzenie szkoleń może realizować od zawsze tkwiącą w nim chęć przekazywania wiedzy i pomagania innym. 

Copyright [thrive_global_fields id=’1′]

[thrive_global_fields id=’7′ static-link='{„className”:””,”href”:”https://kursy.szkolasecurity.pl/regulamin”,”target”:”_blank”}’]  |[thrive_global_fields id=’6′ static-link='{„className”:”tve-froala”,”href”:”https://kursy.szkolasecurity.pl/polityka-prywatnosci/”,”target”:”_blank”,”class”:”tve-froala”}’] 

Copyright © 2018 WP Idea. Szkolenia napędza platforma WP Idea