Strona główna

Cześć, nazywam się Maciej Kofel, prowadzę Szkołę Security gdzie

pomagamy ludziom wejść do branży

cybersecurity poprzez szkolenia,

mentoring i wsparcie w procesie 

rekrutacyjnym

a przy okazji świetnie się bawimy

Sprawdź w praktyce czy cybersecurity jest dla Ciebie.

Dołącz do darmowego kursu: „Jak znaleźć swoją pierwszą podatność?

Wypełnij poniższe dane a ja dostarczę Ci dalszą instrukcję. 

Klikając w przycisk wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania aktualności i promocji oraz akceptuje warunki korzystania z serwisu.

Cześć, nazywam się Maciej Kofel i od kilku lat

Pomagam ludziom wejść

w świat Cybersecurity

Chcesz spróbować?

Sprawdź w praktyce czy cybersecurity jest dla Ciebie.Dołącz do darmowego kursu: „Jak znaleźć swoją pierwszą podatność?„Wypełnij poniższe dane a ja dostarczę Ci dalszą instrukcję.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania aktualności i promocji oraz akceptuje warunki korzystania z serwisu.

Cześć, nazywam się Maciej Kofel i od kilku lat

Uczę JAK SZUKAĆ

BŁĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA

w web aplikacjach.

Czy jesteś świadomy zagrożeń jakie mogą się kryć 

w aplikacji, którą właśnie tworzysz lub testujesz ?

Sprawdź przewodnik po 15 podatnościach i śpij spokojnie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania aktualności i promocji oraz akceptuje warunki korzystania z serwisu.

Co zyskujesz ?

Autorski program

nauczania

Zoptymalizowany

program kursów

Indywidualne

wsparcie autora

Zabezpieczoną

platformę

Możliwość nauki na 

telefonie lub komputerze

Sieć kontaktów

Możliwość awansu

zawodowego

Co zyskujesz ?

Autorski program

nauczania

Zoptymalizowany

program kursów

Indywidualne

wsparcie autora

Zabezpieczoną

platformę

Możliwość nauki na 

telefonie lub komputerze

Sieć kontaktów

Możliwość awansu

zawodowego

Zaufali nam:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opinie studentów mówią same za siebie:

mariusz

W ostatnim czasie przerobiłem kurs Testowanie Bezpieczeństwa Web Aplikacji przygotowany przez Macieja. Cieszę się bardzo, że zdecydowałem się na ten właśnie kurs w formie online. W kursie znalazły się chyba wszystkie informacje jakie są niezbędne dla każdego kto chciałby wejść w świat testów bezpieczeństwa. Świetnie został rozłożony materiał, począwszy od wdrożenia kursanta do systemu Linux poprzez kolejne zagadnienia, konkretne przykłady, zadania domowe jak również wskazanie zewnętrznych materiałów gdzie można uzyskać kompleksowe informacje. Myślę, że kluczowe jest to, że kurs został przygotowany na bazie doświadczeń z przeprowadzonych kursów stacjonarnych. Bardzo dobry pomysł z założeniem grupy facebook gdzie można zadawać pytania i wymieniać się przemyśleniami.

Mariusz Jaśkowski student programu TBWA

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na kurs. Miałam okazję nauczyć się wielu nowych rzeczy, które już przydały mi się na studiach. Wszystko tłumaczone w bardzo przystępny sposób. W razie problemów zawsze i o każdej godzinie (dosłownie) można było liczyć na pomoc Maćka. Bardzo fajny pomysł z założeniem grupy i budowaniem społeczności. Jak najbardziej polecam. Czekam na kolejny kurs.

Marta student programu TBWA

Kurs całkowicie w temat bezpieczeństwa. Po zakończonym szkoleniu czuję, że posiadam ugruntowaną wiedzę, która z sukcesem pozwoli mi podjąć pracę jako pentester. Szczególnie, że po skończonym kursie można praktycznie działać z niektórymi podatnościami. Prowadzący ma doskonałe przygotowanie merytoryczne, duże doświadczenie i jest bardzo zaangażowany. Materiał pokazuje w prosty i zrozumiały sposób. W razie wątpliwości zawsze można skontaktować się z Maćkiem, który nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Kurs prowadzony przez Maćka to świetny start dla każdego kto wiąże swoją przyszłość z Security. Jestem bardzo wdzięczny za wiedzę, którą podzielił się ze mną Maciek i mam nadzieję, że dzięki kursowi, dużej ilości mojej pracy i pomocy Maćka niedługo zmienię pracę.

Michał Szklarz student programu TBWA

Opinie mówią same za siebie:

mariusz

W ostatnim czasie przerobiłem kurs Testowanie Bezpieczeństwa Web Aplikacji przygotowany przez Macieja. Cieszę się bardzo, że zdecydowałem się na ten właśnie kurs w formie online. W kursie znalazły się chyba wszystkie informacje jakie są niezbędne dla każdego kto chciałby wejść w świat testów bezpieczeństwa. Świetnie został rozłożony materiał, począwszy od wdrożenia kursanta do systemu Linux poprzez kolejne zagadnienia, konkretne przykłady, zadania domowe jak również wskazanie zewnętrznych materiałów gdzie można uzyskać kompleksowe informacje. Myślę, że kluczowe jest to, że kurs został przygotowany na bazie doświadczeń z przeprowadzonych kursów stacjonarnych. Bardzo dobry pomysł z założeniem grupy facebook gdzie można zadawać pytania i wymieniać się przemyśleniami.

Mariusz Jaśkowski student programu TBWA

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na kurs. Miałam okazję nauczyć się wielu nowych rzeczy, które już przydały mi się na studiach. Wszystko tłumaczone w bardzo przystępny sposób. W razie problemów zawsze i o każdej godzinie (dosłownie) można było liczyć na pomoc Maćka. Bardzo fajny pomysł z założeniem grupy i budowaniem społeczności. Jak najbardziej polecam. Czekam na kolejny kurs.

Marta student programu TBWA

Kurs całkowicie w temat bezpieczeństwa. Po zakończonym szkoleniu czuję, że posiadam ugruntowaną wiedzę, która z sukcesem pozwoli mi podjąć pracę jako pentester. Szczególnie, że po skończonym kursie można praktycznie działać z niektórymi podatnościami. Prowadzący ma doskonałe przygotowanie merytoryczne, duże doświadczenie i jest bardzo zaangażowany. Materiał pokazuje w prosty i zrozumiały sposób. W razie wątpliwości zawsze można skontaktować się z Maćkiem, który nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Kurs prowadzony przez Maćka to świetny start dla każdego kto wiąże swoją przyszłość z Security. Jestem bardzo wdzięczny za wiedzę, którą podzielił się ze mną Maciek i mam nadzieję, że dzięki kursowi, dużej ilości mojej pracy i pomocy Maćka niedługo zmienię pracę.

Michał Szklarz student programu TBWA

Czy Twoja web aplikacja na pewno jest bezpieczna ?

Przewodnik po 15 podatnościach, mogących się kryć w aplikacji, którą właśnie tworzysz lub testujesz.

Wiedza zawarta w tym darmowym e-book’u przyda się developerom, testerom, QA oraz wszystkim, którzy interesują się bezpieczeństwem i mają ambicję by zostać pentesterami.

Nie myśl czy jest bezpiecznie. Sprawdzaj. 

Stać Cię na nieznanie tych podatności ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania aktualności i promocji oraz akceptuje warunki korzystania z serwisu.

Copyright © 2018 WP Idea. Szkolenia napędza platforma WP Idea